Festival se blíží

Zdravím všechny fanoušky,

jistě jste si všimli pár změn nejen na webu, ale i v organizaci festivalu. V tomto článku Vám je ve stručnosti shrnu.

Prvním a nejzajímavějším lákadlem pro Vás jsou samozřejmě ceny od sponzorů, které budou využity do soutěží pro Vás a do yaoi knihovničky, která bude po celou dobu konání festivalu přístupná všem.

Dále pak změna v organizaci festivalu. Jednak přibyla možnost nově platit vstupenky hotově až na místě konání festivalu, i v tomto případě prosíme o vyplnění kontaktního formuláře, ať víme, s kým počítat. (V případě platby hotově na místě Vám vydáme potvrzení, na kterém naleznete adresu pro vyzvednutí elektronické účtenky. Účtenky netiskneme, šetříme přírodu, zejména naše lesy 🙂 . V případě, že budete chtít účtenku, vypíšeme Vám jí na místě.) Jednak se dočkaly i pár menších úprav pravidla i program festivalu. Co se týče pravidel, prosíme účastníky o jejich přečtení a dodržování během festivalu. U vstupu všichni účastníci podepíší formulář, že s pravidly byli seznámeni, že jim rozumí (v případě jakékoliv nejasnosti se neváhejte obrátit na organizátory) a svým podpisem se zavazují k jejich dodržování. Neberte to prosím jako diskriminující či omezující záležitost, pravidla jsou vytvořena hlavně pro hladký průběh festivalu a umožňují nám i Vám, aby vše mohlo proběhnout v klidné a pohodové atmosféře 🙂 .

Program festivalu (časový harmonogram, soutěže, přednášky, workshopy) je stále v rukách organizátorů, což znamená, že na webu vidíte jen předběžný rozvrh programu, abyste měli přehled, jak festival bude probíhat. Pokusíme se definitivní podobu programu zveřejnit do konce tohoto měsíce.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu na festivalu

Váš tým organizátorů 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *