Necelé tři týdny do festivalu!

Zdravím všechny fanoušky festivalu!

Jak ji mnozí z Vás vědí (co navštěvují zejména FB stránky festivalu), tak organizátoři usilovně pracují na sponzorech, propagaci, jmenovkách, soutěžích a technickém zázemí, abyste si festival mohli vychutnat plnými doušky. Doufáme, že se na festival těšíte stejně tak, jako my  🙂 .

Každopádně dnes přinášíme nová oznámení, prosby a doufáme, že budou vyslyšeny:

Každý účastník festivalu obdrží jmenovku po předložení vstupenky a občanského průkazu. Novinkou ovšem je tzv. záloha za jmenovku. Nelekejte se, není to nic strašného a je to férové vůči oběma stranám. Záloha za jmenovku, kterou dáte u vchodu činí 20 Kč. Samozřejmě ze slova záloha je jasné, že pokud si jmenovku nebudete chtít nechat, stačí ji po skončení festivalu odevzdat u vchodu a nazpět svou zálohu dostanete. Pokud si jmenovku budete chtít nechat na památku, nemusíte dělat nic 🙂 .

 

A teď z naší strany přichází prosba k Vám, fanouškům, sponzorům a přátelům festivalu:

Aby se festival vůbec mohl pořádat, jsou k tomu nutné prostory, které je potřeba si pronajmout, dále k pořádání diskotéky nestačí udělat jen psí oči, technika, vybavení o a prodej občerstvení za situace, jaká na českém trhu nyní panuje… to vše nebylo lehké zařídit. Snažíme se pro festival a jeho fanoušky udělat maximum, a to ve svém volném čase bez nároku na honorář. Děláme to s nadšením, přesvědčením a hlavně věříme, že fujoshi/fudanshi si zaslouží mít své místo, kde mohou být sami sebou, svůj vlastní festival! Ovšem potřebujeme pomoc od Vás, fanoušků, sponzorů, příznivců a přátel. Pomozte nám festival šířit do povědomí yaoi komunity, dejte odkaz na náš web nebo FB stránky na Vaše blogy, weby. A pokud byste měli velký zájem přispět po finanční stránce, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formulářem v záložce: Chcete nás podpořit? 

Budeme rádi za jakoukoliv pomoc a podporu

Váš tým organizátorů 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *