První ročník za námi! A co bude dál?

Zdravím všechny fanoušky!

Festivalový víkend uběhl jako voda a nyní je čas pustit se opět do práce (sice velice zvolna, ale přeci jen). Nejprve bychom Vám, účastníkům festivalu, chtěli moc poděkovat, protože jste to Vy, kteří festival tvoří společně s námi a jste to Vy, kteří nás ženete dále dopředu. Z rozhovorů během festivalu i po něm, z dotazníků… bylo vidět, že fujoshi/fudanshi chtějí mít svůj festival. Proto jsme rádi za Vaši podporu a ochotu jezdit do Počátek a promíjet nám nedostatky v organizaci a spolu s námi festival dále zlepšovat.

Děkujeme!

A co bude dál?

V průběhu následujících měsíců chceme dát stránkám nejen nový vzhled, ale i trochu je oživit a snažit se je mít aktuální. Přispívat alespoň 1x za týden, aby i ,,facebookoví odpůrci“ měli přehled o aktuálním dění.

Jak již bylo slíbeno účastníkům festivalu, postupně budou i zde na stránkách zveřejněny názvy mang, anime a knih, o nichž byly na festivalu přednášky.

Na závěr už jen poprosíme o notnou dávku trpělivosti. Budeme dělat vše, co je v našich silách, abychom se zlepšili, proto pokud máte postřehy, připomínky či dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď na FB stránkách festivalu či prostřednictvím kontaktního formuláře v záložce Kontakt.

Váš tým organizátorů 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *