Seznam knih z přednášky na festivalu

Zdravíme všechny fanoušky!

Jak bylo slíbeno, dnes Vám přinášíme seznam knih s homosexuální tématikou, na které měly přednášku Izumi a Tsumi. Tímto bychom jim chtěli moc poděkovat za další inspiraci pro nás, zvrhlé fujoshi/fudanshi.

Omlouváme se za pozdější zveřejnění na webových stránkách festivalu, wordpress měl včera výpadek. Jinak doufáme, že jste si užili Velikonoce jak se patří, začetli jste se do mang či zakoukali do anime, o nichž byla na festivalu řeč a že snad se už Ukata mohou konečně posadit na zadek.

A teď již slibovaný seznam:

Název knihy: Autor: Nakladatelství:  Jazyk:
Half bad (trilogie)  Sally Green Yoli  čeština
Nedej se Ranbow Rowell Yoli čeština
Aristoteles a Dante odhalují záhady vesmíru Benjamin Alire Sáenz  CooBoo čeština
Simon vs. the Homosapiens Agenda Becky Albertalli  Yoli čeština
Líbali jsme se David Levithan CooBoo čeština
Bludy z nudy Sacha Sperling Světová Knihovna Odeon čeština
Will Grayson, Will Grayson John Green a David Levithan Yoli čeština
Captive Prince (trilogie) C.S. Pacat Barkley angličtina
Achilleova Píseň Madeline Millerová Host čeština
Teeth Hannah Moskowitz Sinom Pulse angličtina
A Hero at the End of the World Erin Claiborne Big Bang Press angličtina

nezmíněné knihy v přednášce, ale je na ně odkazováno:

Štěstí ve stínech – Lynn Flewelling

George – Alex Gino

Dánská dívka – David Ebershoff

The Raven Boys – Maggie Stiefvater

Odpusť mi Megan – Abbie Rushton

 

Přejeme příjemné počtení

 

Váš tým organizátorů 🙂

Seznam anime a mang z přednášek na festivalu

Zdravím všechny fanoušky!

Přináším Vám další sérii slibovaných mang a anime (a dokonce jednoho nenápadného doujinshi) z přednášek z festivalu. Přejeme pěkné počtení/pokoukání 😉

Jen připomínám, že hledáme grafika/grafičku do našeho týmu, takže kdo má uměleckou duši a kuráž se k nám přidat, neváhejte 😉

Dále vyzývám všechny reportéry a recenzenty, kteří přislíbili uveřejnit svoji reportáž/recenzi na svých stránkách, nechť se podívají na webové stránky festivalu – hned na úvodní stránce pod nadpisem: Napsali o nás. Pokud tam svoji reportáž/recenzi nenajdete, zašlete nám odkaz prosím, ihned chybu napravíme. 😉

Váš tým organizátorů 🙂

Seznam anime a mang:

Přednáška Chihiro o anime:       Shinsekai Yori

Přednáška od Darci (Fujoshi v manze a anime):

-anime: 

Ouran High School Host Club

Owari no Seraph

Barakamon

Fujoshi Kanojo

Fudanshi Koukou Seikatsu

Durarara!

Watashi ga Motete Dousunda

Yuri!!! On Ice

-manga:

It’s Difficult to Love an Otaku

Vampire Library

Overdose

Breakfast Club

Eccentric hobby

Přednášky od Dahaky (Klišé v yaoi a Historie yaoi):

– anime:  

Kaze to Ki no Uta

Patalliro!

Junjou Romantica

– manga:    

Earthian

– doujinshi:

Loveri

Hledáme grafika/grafičku!


HLEDÁME SCHOPNÉHO GRAFIKA/GRAFIČKU!

Jsi blázen do yaoi, není ti proti srsti homosexuální tématika, vyznáš se v grafice a máš trpělivost nejen s bláznivými organizátory festivalu? Pak hledáme právě TEBE do našeho bláznivého týmu!

 

A co bude tvým úkolem? Vytvořit:

Logo festivalu: velikost libovolná, nápis Fujoshi/Fudanshi festival – FREE FONT!!!

Banner: 160 x 80 pixelů, nápis Fujoshi/Fudanshi festival – FREE FONT!!!

Obrázek v záhlaví :1200 x 200 px, nápis Fujoshi/Fudanshi festival – FREE FONT!!!

Ikonka návštěvní knihy: zhruba 236 x 160 px, pokud bude obsahovat nějaký nápis, tak opět FREE FONT!

Pozadí návštěvní knihy

 

Pro začátek jen postačí, když nám zašleš svoji představu loga festivalu a banneru. V případě, že budeš vybrán/a, neprodleně tě kontaktujeme 😉

A co za tu námahu dostaneš? Budeš grafikem/grafičkou jedinečného festivalu v České republice, tvá díla budou viset na mnoha webech, s nimiž máme spolupráci či s nimi budeme chtít spolupracovat a budeš mít možnost podílet se na tomto jedinečném projektu. A samozřejmě dobrý pocit z toho, že společně s námi buduješ významný projekt pro yaoi komunitu.

Vaše návrhy můžete zasílat buď na e-mail: blue-kitty@windowslive.com, nebo rovnou zveřejňovat na našich FB stránkách, či na fóru.

Na vaše návrhy se těší tým organizátorů 🙂

 

(zdroj obrázku: https://sd.keepcalm-o-matic.co.uk/i-w600/we-want-you-to-join-our-team-5.jpg)

Seznam mang z festivalu

Zdravím všechny fanoušky!

Dnes Vám přináším slibovaný seznam mang, o nichž měla přednášku Lucák a která byla tak laskava, že nám zaslala jejich seznam! Seznamy anime a knih z festivalu budou uvedeny v příštích příspěvcích, stejně jako odkazy na reportáže a recenze festivalu, tak se těšte!

Seznam mang spolu s popisky:

Canis – o kloboučníkovi
No.6
Brother Auto Spot – tatér
Madness – postapo
Soul Kiss – andělé
Mauri to Ryuu – putující bohové
Ai No Kotoba Wo Uragaeshi – ten malý co vyroste (a pak pracuje se sbíječkou 😀 )
Neon Sign Amber – vyhazovač s kamenným obličejem
 Konya Mo Nemurenai – démoni
 Noboseru Karada – onsen (a skvělá matka ve druhé části)
 Sore Wa Tabetewa Ikemasen – upír tupír
 Ever After – pohádky na dobrou (?) noc

Přejeme hezkou zábavu!

Váš tým organizátorů 🙂

První ročník za námi! A co bude dál?

Zdravím všechny fanoušky!

Festivalový víkend uběhl jako voda a nyní je čas pustit se opět do práce (sice velice zvolna, ale přeci jen). Nejprve bychom Vám, účastníkům festivalu, chtěli moc poděkovat, protože jste to Vy, kteří festival tvoří společně s námi a jste to Vy, kteří nás ženete dále dopředu. Z rozhovorů během festivalu i po něm, z dotazníků… bylo vidět, že fujoshi/fudanshi chtějí mít svůj festival. Proto jsme rádi za Vaši podporu a ochotu jezdit do Počátek a promíjet nám nedostatky v organizaci a spolu s námi festival dále zlepšovat.

Děkujeme!

A co bude dál?

V průběhu následujících měsíců chceme dát stránkám nejen nový vzhled, ale i trochu je oživit a snažit se je mít aktuální. Přispívat alespoň 1x za týden, aby i ,,facebookoví odpůrci“ měli přehled o aktuálním dění.

Jak již bylo slíbeno účastníkům festivalu, postupně budou i zde na stránkách zveřejněny názvy mang, anime a knih, o nichž byly na festivalu přednášky.

Na závěr už jen poprosíme o notnou dávku trpělivosti. Budeme dělat vše, co je v našich silách, abychom se zlepšili, proto pokud máte postřehy, připomínky či dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď na FB stránkách festivalu či prostřednictvím kontaktního formuláře v záložce Kontakt.

Váš tým organizátorů 🙂

Den D

Vážení fanoušci, je to tu!

Konečně jste se dočkali. Fujoshi/ Fudanshi festival již tento víkend! Tak co? Jste stejně tak natěšeni, jako my? Předtím, než Vás popadne cestovní horečka Vás poprosím o pozornost! Na e-mail všech účastníků během dnešních odpoledních hodin dorazí instrukce, tak si ho nezapomeňte přečíst!

Dále bych jménem organizátorů festivalu chtěla popřát všem šťastnou a bezpečnou cestu na festival, dobrou náladu, přesné vlaky, autobusy, kterým po cestě neupadne výfuk  a celkovou pohodu a nadhled při cestování.

Těšíme se na Vás!

Váš tým organizátorů 🙂

Uniforma organizátorů

Důležitá zpráva pro všechny účastníky!

 

Uniforma hlavních organizátorů se skládá se z:

 

  • proužkované košile
  • jmenovky s označením organizátor
  • bezpečnostního svítícího kroužku, takže nás rozeznáte i ve tmě

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Blíží se konec prodeje vstupenek PREMIUM!

Vážení fanoušci,

dovolujeme si Vám oznámit, že prodej vstupenek PREMIUM končí ke dni 19.3.2017! To znamená, že pokud vstupenku PREMIUM ještě nevlastníte a máte zájem o snídani a malé občerstvení, měli byste si s koupí pospíšit, protože po 19.3.2017 již nebude dostupná!

Vstupenku STANDARD můžete kupovat libovolně jak přes internet, tak přímo na místě ( v obou případech prosím alespoň o vyplnění formuláře, abychom s Vámi počítali i na jmenovku 😉 ).

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!

 

Váš tým organizátorů 🙂

 

Necelé tři týdny do festivalu!

Zdravím všechny fanoušky festivalu!

Jak ji mnozí z Vás vědí (co navštěvují zejména FB stránky festivalu), tak organizátoři usilovně pracují na sponzorech, propagaci, jmenovkách, soutěžích a technickém zázemí, abyste si festival mohli vychutnat plnými doušky. Doufáme, že se na festival těšíte stejně tak, jako my  🙂 .

Každopádně dnes přinášíme nová oznámení, prosby a doufáme, že budou vyslyšeny:

Každý účastník festivalu obdrží jmenovku po předložení vstupenky a občanského průkazu. Novinkou ovšem je tzv. záloha za jmenovku. Nelekejte se, není to nic strašného a je to férové vůči oběma stranám. Záloha za jmenovku, kterou dáte u vchodu činí 20 Kč. Samozřejmě ze slova záloha je jasné, že pokud si jmenovku nebudete chtít nechat, stačí ji po skončení festivalu odevzdat u vchodu a nazpět svou zálohu dostanete. Pokud si jmenovku budete chtít nechat na památku, nemusíte dělat nic 🙂 .

 

A teď z naší strany přichází prosba k Vám, fanouškům, sponzorům a přátelům festivalu:

Aby se festival vůbec mohl pořádat, jsou k tomu nutné prostory, které je potřeba si pronajmout, dále k pořádání diskotéky nestačí udělat jen psí oči, technika, vybavení o a prodej občerstvení za situace, jaká na českém trhu nyní panuje… to vše nebylo lehké zařídit. Snažíme se pro festival a jeho fanoušky udělat maximum, a to ve svém volném čase bez nároku na honorář. Děláme to s nadšením, přesvědčením a hlavně věříme, že fujoshi/fudanshi si zaslouží mít své místo, kde mohou být sami sebou, svůj vlastní festival! Ovšem potřebujeme pomoc od Vás, fanoušků, sponzorů, příznivců a přátel. Pomozte nám festival šířit do povědomí yaoi komunity, dejte odkaz na náš web nebo FB stránky na Vaše blogy, weby. A pokud byste měli velký zájem přispět po finanční stránce, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formulářem v záložce: Chcete nás podpořit? 

Budeme rádi za jakoukoliv pomoc a podporu

Váš tým organizátorů 🙂