Den D

Vážení fanoušci, je to tu!

Konečně jste se dočkali. Fujoshi/ Fudanshi festival již tento víkend! Tak co? Jste stejně tak natěšeni, jako my? Předtím, než Vás popadne cestovní horečka Vás poprosím o pozornost! Na e-mail všech účastníků během dnešních odpoledních hodin dorazí instrukce, tak si ho nezapomeňte přečíst!

Dále bych jménem organizátorů festivalu chtěla popřát všem šťastnou a bezpečnou cestu na festival, dobrou náladu, přesné vlaky, autobusy, kterým po cestě neupadne výfuk  a celkovou pohodu a nadhled při cestování.

Těšíme se na Vás!

Váš tým organizátorů 🙂

Uniforma organizátorů

Důležitá zpráva pro všechny účastníky!

 

Uniforma hlavních organizátorů se skládá se z:

 

  • proužkované košile
  • jmenovky s označením organizátor
  • bezpečnostního svítícího kroužku, takže nás rozeznáte i ve tmě

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Blíží se konec prodeje vstupenek PREMIUM!

Vážení fanoušci,

dovolujeme si Vám oznámit, že prodej vstupenek PREMIUM končí ke dni 19.3.2017! To znamená, že pokud vstupenku PREMIUM ještě nevlastníte a máte zájem o snídani a malé občerstvení, měli byste si s koupí pospíšit, protože po 19.3.2017 již nebude dostupná!

Vstupenku STANDARD můžete kupovat libovolně jak přes internet, tak přímo na místě ( v obou případech prosím alespoň o vyplnění formuláře, abychom s Vámi počítali i na jmenovku 😉 ).

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!

 

Váš tým organizátorů 🙂

 

Necelé tři týdny do festivalu!

Zdravím všechny fanoušky festivalu!

Jak ji mnozí z Vás vědí (co navštěvují zejména FB stránky festivalu), tak organizátoři usilovně pracují na sponzorech, propagaci, jmenovkách, soutěžích a technickém zázemí, abyste si festival mohli vychutnat plnými doušky. Doufáme, že se na festival těšíte stejně tak, jako my  🙂 .

Každopádně dnes přinášíme nová oznámení, prosby a doufáme, že budou vyslyšeny:

Každý účastník festivalu obdrží jmenovku po předložení vstupenky a občanského průkazu. Novinkou ovšem je tzv. záloha za jmenovku. Nelekejte se, není to nic strašného a je to férové vůči oběma stranám. Záloha za jmenovku, kterou dáte u vchodu činí 20 Kč. Samozřejmě ze slova záloha je jasné, že pokud si jmenovku nebudete chtít nechat, stačí ji po skončení festivalu odevzdat u vchodu a nazpět svou zálohu dostanete. Pokud si jmenovku budete chtít nechat na památku, nemusíte dělat nic 🙂 .

 

A teď z naší strany přichází prosba k Vám, fanouškům, sponzorům a přátelům festivalu:

Aby se festival vůbec mohl pořádat, jsou k tomu nutné prostory, které je potřeba si pronajmout, dále k pořádání diskotéky nestačí udělat jen psí oči, technika, vybavení o a prodej občerstvení za situace, jaká na českém trhu nyní panuje… to vše nebylo lehké zařídit. Snažíme se pro festival a jeho fanoušky udělat maximum, a to ve svém volném čase bez nároku na honorář. Děláme to s nadšením, přesvědčením a hlavně věříme, že fujoshi/fudanshi si zaslouží mít své místo, kde mohou být sami sebou, svůj vlastní festival! Ovšem potřebujeme pomoc od Vás, fanoušků, sponzorů, příznivců a přátel. Pomozte nám festival šířit do povědomí yaoi komunity, dejte odkaz na náš web nebo FB stránky na Vaše blogy, weby. A pokud byste měli velký zájem přispět po finanční stránce, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formulářem v záložce: Chcete nás podpořit? 

Budeme rádi za jakoukoliv pomoc a podporu

Váš tým organizátorů 🙂

Festival se blíží

Zdravím všechny fanoušky,

jistě jste si všimli pár změn nejen na webu, ale i v organizaci festivalu. V tomto článku Vám je ve stručnosti shrnu.

Prvním a nejzajímavějším lákadlem pro Vás jsou samozřejmě ceny od sponzorů, které budou využity do soutěží pro Vás a do yaoi knihovničky, která bude po celou dobu konání festivalu přístupná všem.

Dále pak změna v organizaci festivalu. Jednak přibyla možnost nově platit vstupenky hotově až na místě konání festivalu, i v tomto případě prosíme o vyplnění kontaktního formuláře, ať víme, s kým počítat. (V případě platby hotově na místě Vám vydáme potvrzení, na kterém naleznete adresu pro vyzvednutí elektronické účtenky. Účtenky netiskneme, šetříme přírodu, zejména naše lesy 🙂 . V případě, že budete chtít účtenku, vypíšeme Vám jí na místě.) Jednak se dočkaly i pár menších úprav pravidla i program festivalu. Co se týče pravidel, prosíme účastníky o jejich přečtení a dodržování během festivalu. U vstupu všichni účastníci podepíší formulář, že s pravidly byli seznámeni, že jim rozumí (v případě jakékoliv nejasnosti se neváhejte obrátit na organizátory) a svým podpisem se zavazují k jejich dodržování. Neberte to prosím jako diskriminující či omezující záležitost, pravidla jsou vytvořena hlavně pro hladký průběh festivalu a umožňují nám i Vám, aby vše mohlo proběhnout v klidné a pohodové atmosféře 🙂 .

Program festivalu (časový harmonogram, soutěže, přednášky, workshopy) je stále v rukách organizátorů, což znamená, že na webu vidíte jen předběžný rozvrh programu, abyste měli přehled, jak festival bude probíhat. Pokusíme se definitivní podobu programu zveřejnit do konce tohoto měsíce.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu na festivalu

Váš tým organizátorů 🙂

Yaoi hledá talent!

Máte doma cosplay, který byste chtěli právě na tomto festivalu využít? Máte zlato v hrdle, které byste chtěli předvést i ostatním? Chcete své povídky uskutečnit v reálnou scénku? Chcete pozvednout yaoi na úplně novou úroveň?

 

Pokud je Vaše odpověď na jakoukoliv výše položenou otázku ANO, tak neváhejte a přihlašte se do Yaoi hledá svůj talent! Stačí vyplnit formulář dole. Berte ale na vědomí, že toto je závazná přihláška! Dle počtu zájemců bude v programu vyčleněn čas a připraveny ceny. Ve fantazii se meze nekladou, představení ale musí souviset s yaoi. 3 nejlepší z Vás dostanou ceny od našich sponzorů! Tak směle na věc! 😉

Formulář

Novinky, novinky, novinky

Zdravím všechny fanoušky!

Jak jste si určitě všimli, stránky se dávají postupně do kopy a probíhají rozsáhlé aktualizace, protože první oficiální ročník festivalu se nám kvapem blíží!

Předně se všem fanouškům, kteří byli zaregistrováni do fóra velice omlouvám, ale toto fórum bylo dne 1.1.2017 definitivně zrušeno poskytovatelem. ALE! Mám pro Vás ekvivalentní náhradu. Na záložce v postranním menu můžete najít záložku fórum s registrací a pomocí ní se dostanete na naše nové fórum (mělo by vydržet déle).

Další změny se týkají nového vzkazníku umístěném v levém menu. Těšíme se na Vaše postřehy.

A v neposlední řadě se v menu objevila i kniha návštěv. Budeme rádi, když nám tam zanecháte zpětnou vazbu nejen na festival :).

Z prozatimních aktualizací zatím vše. A co dál? Například mapka s místem konání festivalu a pár navigačních typů pro ty, kteří trpí stejným orientačním nesmyslem, jako já 😀 .

Další změny a aktualizace jsou v běhu, takže prosím o trpělivost, snad přinese očekávané růže. 🙂

První ročník se blíží

Blíží se již prodej vstupenek na festival, doufáme, že se těšíte tak jako my na setkání.

 

Bohužel ještě před prodejem vstupenek řešíme elektronickou evidenci tržeb, která by se vztahovala i na vstupenky a občerstvení. Bude tedy problém platit hotově. Je možné za 99 Kč mít aplikaci v mobilu, ale přeci jenom, wifi tam zrovna dvakrát nefunguje a je to vše komplikované.

 

Napadá nás jedno řešení. Dopředu stanovit několik typů vstupenek. Pro ty, kteří chtějí pít víno, pro ty co chtějí zajistit snídani a pry ty kteří touží po obojím. Vstupenky by se však museli hradit bezhotovostně přes banku. Co vy na to? Nějaké nápady či souhlas?

 

Také bychom rádi do programu zařadili soutěž v yaoi scénkách či např. soutěž o nejlepší cosplay. Takové soutěže ale potřebují aktivní účastníky, abychom je mohli pořádat. Kdo by měl zájem?

Přípravy na oficiální první ročník

Zdravím všechny fanoušky!

Možná Vám připadá, že je na naších webových stránkách ticho jako po pěšině, ale nenechte se tím zmást. Intenzivně se pracuje na spolupráci s různými sponzory, na programu festivalu a celkově na vypilování jeho organizace!

Do začátku Vám mohu již prozradit spolupráci s Haar.cz, která vydává časopis Fujoshi a který nám velkoryse nabídl propagaci Fujoshi/Fudanshi festivalu v jejich časopisu a to v říjnovém čísle, které vyjde již 15.10.2016! Nezapoměňte se proto již mrknout na oficiální pozvání na festival a mnohé jiné zajímavosti. 🙂

14614324_1127853860629371_1409745737_o

 

Pěknou zábavu nejen při čtení časopisu přeje kolektiv organizátorů Fujoshi/Fudanshi festivalu